Nahrávám...
Hlídač INSOLVENCE

Vyhledávání v insolvenčním rejstříku dle IČ, RČ nebo jména, příjmení a data narození.

Vyhledávání v registru plátců DPH dle DIČ a upozornění na nespolehlivé plátce DPH.

Automatický monitoring insolvenčního rejstříku pro společenství vlastníků (SVJ).

Automatický monitoring insolvenčního rejstříku pro bytová družstva (BD).

Automatický monitoring změny statutárů v obchodním rejstříku dle IČ hlavně pro SVJ a BD.

Automatický monitoring insolvenčního rejstříku pro firmy i fyzické osoby.

Automatické odesílání upozornění až na 3 zvolené e-maily při zjištění změny.

Zkušební verze na 30 dní ZDARMA s možností hlídání až 50ti subjektů.

1 MĚSÍC ZDARMA A BEZ ZÁVAZKŮ
Vyzkoušejte zkušební verzi na 30 dní ZCELA ZDARMA a bez jakýchkoli závazků! Prověřit si můžete až 50 vlastních dlužníků. Registrací vám nevznikají žádné závazky. Zkušební verze se po 30 dnech sama deaktivuje.
HLÍDAČ INSOLVENCE SLEDOVANÝCH SUBJEKTŮ
Přehledně monitoruje všechny právnické a fyzické osoby a kontroluje, zdali byl podán na vámi vybrané a sledované subjekty insolvenční návrh nebo zda-li subjekt není veden jako nespolehlivý plátce DPH.
AUTOMATICKÉ ZASLÁNÍ ZMĚN E-MAILEM
V případě zjištění jakýchkoli změn při monitorringu všech zadaných právnických a fyzických osob se automaticky odešle e-mail až na 3 e-mailové adresy, které si sami zadáte jednoduše v administraci.
JEDNODUCHÁ SPRÁVA A ADMINISTRACE
Sami si po přihlášení do systému zadáte potřebné informace pro právnické a fyzické osoby. Po zadání budou sledované subjekty ihned zařazeny do sledování v insolvenčním rejstříku a pokud má subjekt IC/DIČ bude automaticky zařazen i sledování v registru plátců DPH.
1 MĚSÍC ZDARMA A BEZ ZÁVAZKŮ
Vyzkoušejte zkušební verzi na 30 dní ZCELA ZDARMA a bez jakýchkoli závazků! Prověřit si můžete až 50 vlastních dlužníků. Registrací vám nevznikají žádné závazky. Zkušební verze se po 30 dnech sama deaktivuje.
Proč je důležité hlídat insolvenční rejstřík?

SVJ a BD musí hlídat své občany a vlastníky bytových jednotek pro uplatnění dluhu na poplatcích!

Dluží vám někdo? Přihlaste se včas o svou pohledávku, jinak o své peníze přijdete!

Jste majitel nebo jednatel firmy? Prověřujte si pravidelně své zákazníky, ať neobchodujete s někým, kdo je v insolvenci!

Jste advokát? Nechte si automaticky prověřovat a hlídat své klienty v insolvenčním rejstříku!

Proč by to mělo zajímat zrovna mě?

V insolvenčním řízení vám nikdo nic neřekne jen tak. V insolvenci se veškerá rozhodnutí a výzvy zveřejňují pouze elektronicky (§71 ins. zákona). Jednoduše se všechno "hodí na internet" a vy si to tam hledejte.

Pro soudy a úředníky je to efektivní, rychlé a levné. Žádný soud ani správce nemá povinnost vás informovat jako "za starých časů", třeba dopisem, nebo jako "za méně starých časů" datovou schránkou.

V praxi to vypadá tak, že pokud soud schválí insolvenci vašeho dlužníka, zveřejní to na internetu v insolvenčním rejstříku, a je to.

Na vás je si v té internetové záplavě tuto informaci najít, přihlásit se u soudu o své peníze a to všechno poměrně rychle. Běží vám totiž čas. A soudní lhůty jsou nekompromisní a neprominou vám ani jeden den. Ne, ani jeden.

Výbory SVJ (všichni členové statutárního orgánu) musí dle § 159 NOZ hospodařit s péčí řádného hospodáře. Ta spočívá mimo jiné v nezbytné loajalitě, potřebných znalostech a pečlivostí.

SVJ a BD mají nově přednostní nárok až na 10% z výťežku z prodeje bytové jednotky. Podmínkou však je, že se musíte o své peníze sami přihlásit. Mějte proto aktuální přehled o tom, kdo z vašeho SVJ nebo BD vstoupil do insolvence a co se u dlužníků v insolvencích děje.

Nepromarněte tedy lhůtu pro přihlášení pohledávky do insolvenčního řízení Vašeho dlužníka!
Proč je hlavně pro SVJ a BD důležité hlídat změnu statutárů v obchodním rejstříku?

Pro statutáry SVJ a BD slouží tato služba jako ochrana proti KRÁDEŽI SVJ nebo BD!

Pro statutáry SVJ a BD slouží tato služba jako ochrana proti ZNEUŽITÍ PŘÍSTUPU K BANKOVNÍM ÚČTŮM!

Pro statutáry SVJ a BD slouží tato služba jako ochrana proti SJEDNÁNÍ PODVODNÉHO ÚVĚRU na SVJ nebo BD!

Máme informace o novém druhu podvodu, kterým jsou právě falešné statutární orgány SVJ nebo BD. Možná se divíte, ale je to kupodivu velmi jednoduché. Podvodníci jednoduše zfalšují zápis ze shromáždění vlastníků, kde se oficiálně zvolí do statutárního orgánu. Dále již klasickou cestou podají návrh na zápis na rejstříkový soud. Ten zápis provede a to bez jakékoli informace stávajícímu statutárnímu orgánu (pokud tedy v návrhu podvodník neudělá chybu a rejstříkový soud nepožádá stávající statutáry o doplnění podané žádosti). Pokud podvodníkovi vše projde a stávající statutáři SVJ nebo BD si nevšimnou, že v obchodním rejstříku je nový statutární orgán, může si podvodník na základě výpisu z rejstříku v bance změnit přístupové údaje k účtům SVJ nebo BD. Pak si již podvodník okamžitě vybere peníze z účtů SVJ nebo BD v horším případě si i sjedná na ukradené SVJ nebo BD úvěr.

Naše služba dokáže hlídat změnu statutárů v obchodním rejstříku 24/7 a při jakékoli změně statutárů obdržíte tuto informaci e-mailem!
O nás

Něco málo o MR software, která vyvinula mimo jiné i tuto službu.

Napište nám
Máte-li jakýkoli dotaz nebo potřebujete pomoci s administrací systému, napište nám.
Pošlete nám zprávu
Ptejte se na cokoli, budeme vás co nejdříve kontaktovat.
Kontaktujte nás
Kontaktovat nás můžete také
Martin Rom - MR software
U Elektrárny 746, 252 46 Vrané nad Vltavou
IČ: 73483753
DIČ: nejsme plátci DPH